Ferie z GOK- fotorelacja

Okres ferii zimowych 2019 upłynął w Gminnym Ośrodku Kultury w Żytnie bardzo intensywnie. Codzienne zajęcia świetlicowe cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży w różnym wieku. Udział brały zarówno dzieci w wieku 6 lat jak i te, które niebawem kończą szkołę podstawową. Poza zwykłymi zajęciami na świetlicy typu gry stolikowe czy zabawy konstrukcyjne zorganizowane zostały również inne aktywności typu zabawy z animatorem, na których dzieciaki i młodzież mogły pobawić się chustą animacyjną, liną, potańczyć a także pomalować buźki w różne zabawne wzory. Pani Animator Agnieszka niezwykle przypadła dzieciakom do gustu i swoim zaangażowaniem potrafiła porwać do zabawy każdego.Dzięki temu, że pogoda w czasie ferii zimowych była iście wiosenna odbyły się także zajęcia w plenerze śladami wierzeń naszych przodków. Po przeczytaniu baśni o naszej okolicy cała grupa udała się na spacer w kierunku tzw  KURZELÓWKI, gdzie spotkać można stary cmentarz, o którym mowa w jednym z opowiadań. Należy tutaj wspomnieć i pochwalić, że nawet najmniejsze dzieciaczki dały rade przejść naprawdę spory kawałek drogi bo ok 4 km. Z uwagi na ostatkowy czas dzieci mogły również bawić się na balu karnawałowym, na który dzień wcześniej sami mogli przygotować maski. A podczas, którego w różnych konkurencjach wybrany został król i królowa balu. Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury zakończył pokaz mody papierowej. Dzieciaki w prawdziwie teatralnej scenerii mogły zaprezentować stroje, które sami zaprojektowali i wykonali. Zapał i zaangażowanie uczestników zajęć przerósł najśmielsze oczekiwania prowadzącej.

Wszystkich serdecznie zapraszam do obejrzenie fotorelacji.