Nabór na stanowisko organizatora imprez sportowych w Wypożyczalni Kajaków w Maluszynie.

Gminny Ośrodek Kultury w Zytnie zatrudni pracownika w Wypożyczalni Kajaków w Maluszynie na stanowisko organizatora imprez sportowych i rekreacyjnych.

Kandydat powinien być bezrobotnym zarejestrowanym w Urzędzie Pracy w Radomsku i nie powinien przekraczać 30 roku życia.

Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B, umiejętności organizacyjnych i dyspozycyjność.

Pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli kandydaci dysponujący własnym autem z hakiem.

Podania kandydatów należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Żytnie, Silnica 77 do 9.03.2018r.