OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Miejski Dom Kultury w Radomsku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Tradycyjnie od lat Miejski Dom Kultury w Radomsku jest organizatorem eliminacji powiatowych tego prestiżowego konkursu, kwalifikując najlepszych recytatorów na eliminacje rejonowe do Piotrkowa Trybunalskiego. Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym adresowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych z Radomska i powiatu radomszczańskiego oraz dorosłych recytatorów.Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów : recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej. Tegoroczne eliminacje powiatowe odbędą się 25 kwietnia 2021 roku niedziela o godz. 9.00. w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Na karty zgłoszenia czekamy najpóźniej do 16 kwietnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią regulaminu oraz do udziału w konkursie.