Realizacja zadania pn."Budowa infrastruktury turystycznej i wypoczynkowej w Nadpilicznej miejscowości Pukarzów"

9 czerwca br. Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie zrealizował zadanie pn."Budowa infrastruktury turystycznej i wypoczynkowej w Nadpilicznej miejscowości Pukarzów" realizacja w ramach operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”. W ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020. przedsięwzięcie 2.1.1 INFRASTRUKTURA TURYSTYCZNA I ODPOCZYNKOWA TERENÓW PRZYBRZEŻNYCH I ŚRÓDLĄDOWYCH OBSZARÓW RYBACKICH I AKWAKULTURY na kwotę 33.591,30 zł brutto.