Regionalny Konkurs na Bajkę ,,Słodki Świat Pszczół".

Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie na Bajkę ,,Słodki Świat Pszczół" pod patronatem Wójta Gminy Kłomnice oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach.

Słodki Świat Pszczół to konkurs na bajkę, którego celem jest popularyzacja wśród dzieci, młodzieży i dorosłych roli i znaczenia pszczoły miodnej dla środowiska naturalnego, a także edukacja ekologiczna i propagowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców regionu.

Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w konkursie jest napisanie bajki z dialogami, o tematyce pszczelarskiej i życiu pszczół, która będzie adaptowana na formę słuchowiska. Pracę należy przesłać w edytowanym pliku WORD lub ODT. Minimum 3 strony A4. Warunkiem wstępnym jest nadesłanie, wraz z tekstem bajki, karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem o oryginalności swojego tekstu.

Termin nadsyłania prac upływa 19 maja 2021 r.

Karta zgłoszenia oraz regulamin znajdują się w załączniku.