IV Turniej Sołectw Gminy Żytno

IV Gminny Turniej Sołectw Gminy Żytno

Wójt Gminy Żytno zaprasza miejscowe sołectwa do wzięcia udziału w IV Gminnym Turnieju Sołectw, które odbędzie się 11 września b.r. w Maluszynie.

Drużyna sołecka powinna składać się z sześciu osób, w tym sołtysa jako kapitana drużyny oraz co najmniej jednej kobiety.

Sołectwa rywalizować będą w dziewięciu konkurencjach sprawnościowych.

Dla wszystkich drużyn biorących udział w zawodach przewidziane są nagrody, których fundatorem jest Wójt Gminy Żytno.

Imprezę zakończy wspólna biesiada przy ognisku z tańcem, muzyką i przyśpiewkami.

Zainteresowanych proszę o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej organizatorowi w terminie do 17 sierpnia b.r. na adres :

Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie

Silnica 77

lub drogą mailową na adres:

gok@zytno.pl

Regulamin Turnieju dostępny będzie na stronie internetowej: http://www.zytno.naszgok.pl

Wszelkich informacji na temat Turnieju udziela Gminny Ośrodek Kultury w Żytnie  (nr tel. 34 32-77-025) oraz Wójt Gminy Żytno (697 079 495).