"Od nocy do nocy" koncert filmowo-musicalowy

W dniu 14 grudnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Żytnie odbył się koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do nocy” Joanny Aleksandrowicz. Koncert był formą podziękowania wszystkim, którzy współpracują i  angażują się w działania kulturalne GOK-u.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, która od lat związana jest ze sztuką. Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”, o czym w istocie  przekonać mogliśmy się w czasie trwania koncertu, podczas którego zostaliśmy przeniesieni w świat z innej epoki. Ujmująca, elegancka, serdeczna, pełna gracji i nienachalnego seksapilu - zapanowała na scenie i nad widownią od pierwszej chwili. Repertuar, choć różnorodny, świadomie dobrany do warunków i możliwości wokalnych artystki - żadnych zgrzytów, pełna harmonia z zespołem. Dbałość o przekaz niebanalnych tekstów i znakomita dykcja dopełniały reszty. Występ w każdym calu profesjonalny. Usłyszeliśmy niezapomniane utwory z musicali polskich i światowych oraz filmów, takich jak: Hallo Szpicbródka czy Vabank.  Na scenie towarzyszyli wokalistce niezastąpieni muzycy: Marcin Jagiełło-piano, Tomasz Cyranowicz-bas i Patryk Sowała-perkusja . Wierzymy, że to spotkanie z muzyką na długo pozostanie w państwa pamięci.